• Dzień Rodzica w naszym przedszkolu

• Serdecznie Zapraszamy

Najukochańszych Rodzicówna uroczystość z okazji Święta Mamy i Taty

w naszym przedszkolu. Dzieci oczekiwać będą na kochanych Rodziców w dniach:

22. 05. 2023 r.(poniedziałek) gr. III  godz. 14 00, gr. IV godz. 15 00

29. 05. 2023 r. (poniedziałek)gr. I godz. 1400 , gr. II godz. 1500

Dzień Rodzica i rozdanie dyplomów dla  gr. V i VI odbędzie się dnia:

12. 06. 2023 r. (poniedziałek) gr. V godz. 1500  oraz 12. 06. 2023 r. (poniedziałek)  gr. VI godz.1400

Serdecznie Zapraszamy!

• Zapisy na dyżur majowy

• Uprzejmie prosimy wszystkich Rodziców, którzy potrzebują

zapewnić opiekę dzieciom w okresie weekendu majowego, tj.

2 maja i 4 maja oraz 5 maja

o wpisanie się na listę u intendenta

Informacja ta jest konieczna do zorganizowania żywienia i opieki w wyznaczonych dniach.

Zapisów prosimy dokonywać najpóźniej do dnia 27.04.2023r. (czwartek)

Prosimy o przemyślane decyzje, gdyż po w/w terminie, ze względów organizacyjnych, zgłoszenia nie będą przyjmowane, a dzieci w tych dniach będą w grupach łączonych.

• Życzenia Świąteczne

• Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzymy wszystkim: Wesołego Alleluja, błogosławieństwa od Zmartwychwstałego, „smacznego jajka”, mokrego „śmigusa –dyngusa”, wiele radości, pogody ducha, zadowolenia oraz spokojnych chwil w gronie rodzinnym

życzymy

Dyrektor, Pracownicy, Przedszkolaki z Publicznego    Przedszkola Nr 28 w Rzeszowie.