• Zajęcia otwarte

     •    Serdecznie Zapraszamy Rodziców

              dzieci z poszczególnych oddziałów

              na ZAJĘCIA OTWARTE o godz. 15:15 

              gr. III. 15. 11. 2023 r.(środa)

              gr. IV. 08. 11. 2023r.(środa)

              gr. V. 10. 11. 2023 r.(piątek)

              gr.VI. 16. 11. 2023 r.(czwartek), 

      Serdecznie Zapraszamy!

     • Mini Olimpiada Przedszkolaka

     • Z Olimpiady na Olimpiadę"

      W sercu Rzeszowa w Zespole Szkół Sportowych, w dniach 24-26 października 2023 roku, odbędzie się wydarzenie, które z pewnością zostanie w pamięci młodych uczestników na długo. VI Edycja Projektu Mini Olimpiada Przedszkolaka organizowana przez Fundację FRUMIS, INoKF  oraz Przedszkole nr 16 nie jest tylko sportowym wydarzeniem; to prawdziwa podróż w świat marzeń, ambicji i nieograniczonych możliwości. 

      Sport to nie tylko rywalizacja; to także przyjaźń, empatia i zrozumienie. Dzieci uczą się tu, jak ważne jest, aby wspierać się nawzajem, jak radzić sobie z porażką i jak cieszyć się z sukcesu kolegów i koleżanek. Chcemy, aby każde dziecko poczuło, że jest wyjątkowe i że ma w sobie coś, co może zmienić świat na lepsze. Dlatego też każdy uczestnik otrzyma medal - nie za miejsce na podium, ale za odwagę, za chęć rywalizacji i za to, że jest sobą. Nie ma lepszego sposobu na zbudowanie silnej, zintegrowanej społeczności, niż wspólne dążenie do celu.

      Patronat prezydenta miasta i współpraca z lokalnymi klubami sportowymi sprawiają, że to wydarzenie staje się prawdziwym świętem dla całego Rzeszowa.

      VI Edycja Projektu Mini Olimpiada Przedszkolaka to nie tylko sport, to magia, to emocje, to marzenia, które zaczynają się spełniać. To pierwszy krok na drodze do Olimpiady, ale kto wie? Może również na drodze do nieskończonych możliwości, które życie ma do zaoferowania.

     • Nagroda Podkarpackiego Kuratora Oświaty

     • Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym podczas uroczystości w Urzędzie Wojewódzkim Pani dyrektor Joanna Giebel otrzymała Nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Nagrody są wyróżnieniem dla całej  Społeczności  Publicznego Przedszkola nr 28 w Rzeszowie.