• Dyżur po Bożym Ciele

• Uprzejmie prosimy wszystkich Rodziców, którzy potrzebują

zapewnić opiekę dzieciom w piątek po Bożym Ciele tj.

9 czerwca 2023 r.

o wpisanie się na listę u intendenta

Informacja ta jest konieczna do zorganizowania żywienia i opieki w wyznaczonych dniach.

Zapisów prosimy dokonywać najpóźniej do dnia 06.06.2023r. (wtorek)

Prosimy o przemyślane decyzje, gdyż po w/w terminie, ze względów organizacyjnych, zgłoszenia nie będą przyjmowane, a dzieci w tych dniach będą w grupach łączonych.

• Wyjazd do kina w dniu 5 czerwca 2023r.

• Zapraszamy wszystkie dzieci w dniu 5 czerwca 2023r. (poniedziałek), z okazji Dnia Dziecka, na wyjazd do  kina „Zorza”, na bajkę pod tytułem „Ogliki”, która odbędzie się o godz. 1000. Bilety wraz z dojazdem autokarem, będą sfinansowane ze środków Rady Rodziców i Rady Osiedla „Baranówka” Wyjazd z przedszkola o godz. 920

• Piknik Rodzinny w dniu 1 czerwca 2023r.

• Dyżur wakacyjny

• Uprzejmie prosimy wszystkich Rodziców, którzy potrzebują

zapewnić opiekę dzieciom w okresie wakacyjnym, tj. miesiącu lipcu 2023 r.

o wpisanie się na listę u intendenta

Zapisów prosimy dokonywać najpóźniej do dnia 31.05.2023r. (środa)