• Święto Mamy i Taty

na uroczystość z okazji Święta Mamy i Taty

w naszym przedszkolu.

Dzieci oczekiwać będą na

kochanych Rodziców w dniach:

15. 05. 2024 r.(środa)

gr. I  godz. 14 00

gr. II godz. 15 00

27. 05. 2024 r. (poniedziałek)

gr. IV godz. 1400

gr. III godz. 1500

Dzień Rodzica i rozdanie dyplomów dla  gr. V i VI

11. 06. 2024 r. (wtorek)

gr. VI godz. 1400

gr. V godz.1500

Serdecznie Zapraszamy!

• ZAIPISY NA DYŻUR MAJOWY

• Uprzejmie prosimy wszystkich Rodziców, którzy potrzebują

zapewnić opiekę dzieciom w okresie weekendu majowego, tj.

o wpisanie się na listę u intendenta

Informacja ta jest konieczna do zorganizowania żywienia i opieki w wyznaczonych dniach.

Zapisów prosimy dokonywać najpóźniej do dnia 25.04.2024r. (czwartek)

Prosimy o przemyślane decyzje, gdyż po w/w terminie, ze względów organizacyjnych, zgłoszenia nie będą przyjmowane, a dzieci w tych dniach będą w grupach łączonych.

• Rowerowy Maj

• Nasze przedszkole włącza się w akcję "Rowerowy Maj". Poprzednia edycja cieszyła

się ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i rodziców.

Kampania Rowerowy Maj rusza 6 maja i potrwa do końca miesiąca

(do 29 maja 2024 r.). W tym roku również serdecznie zachęcamy do udział

w ogólnopolskiej akcji "ROWEROWY MAJ".

Rowerowy Maj promuje zdrowy tryb życia, ekologiczną mobilność i propaguje rower jako przyjazny dla środowiska środek transportu. Dzieci podczas podróży rozwijają swoją koordynację, uczą się samodzielności oraz odpowiedzialności. Poranny wysiłek fizyczny dodatkowo poprawia koncentrację. Udział w kampanii może wziąć każde przedszkolak oraz pracownik placówki zgłoszonej do udziału.

Zasady kampanii są proste: przez cały maj zachęcamy dzieci, aby każdego dnia docierały do przedszkola aktywnie – na rowerze lub hulajnodze. W przypadku dłuższych dystansów mogą korzystać z transportu publicznego, łącząc go z aktywnymi podróżami (rower, hulajnoga). Za każdą podróż uczestnik otrzymuje dwie naklejki: jedną kwadratową do przyklejenia w książeczce rowerowej oraz jedną okrągłą do umieszczenia na plakacie grupowym.

Poza ogromną satysfakcją z uczestnictwa, wpływem na zdrowie fizyczne oraz jakość powietrza w mieście, dzieci mogą liczyć na nagrody!

Serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w kampanii Rowerowy Maj. Do akcji dołącza także personel przedszkola.

Szczegóły Kampanii znajdą Państwo w linkach poniżej.

ulotka_dla_rodzicowRM_2024_r..pdf

Zalacznik-nr-1-do-Umowy-Regulamin_RM_2024-2026_-Rzeszow.docx