• Zapisy na dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu 2022r.

• Uprzejmie prosimy wszystkich Rodziców, którzy potrzebują

zapewnić opiekę dzieciom w okresie wakacyjnym, tj. miesiącu lipcu 2022 r.

o wpisanie się na listę u intendenta

Informacja ta jest konieczna do zorganizowania żywienia i opieki w wyznaczonych dniach.

Zapisów prosimy dokonywać najpóźniej do dnia 31.05.2022r. (wtorek)

Prosimy o przemyślane decyzje, gdyż po w/w terminie, ze względów organizacyjnych, zgłoszenia nie będą przyjmowane, a dzieci w tych dniach będą w grupach łączonych.

• Zapisy na dyżur w piątek po "BOŻYM CIELE"

Uprzejmie prosimy wszystkich Rodziców, którzy potrzebują

zapewnić opiekę dzieciom w piątek po „BOŻYM CIELE”, tj.

17 czerwca 2022 r.

o wpisanie się na listę u intendenta