• Zabawy i zajęcia wychowawczo-dydaktyczne online

     • Drodzy Rodzice!

      W zakładce "Zabawy i zajęcia wychowawczo-dydaktyczne online" znajdziecie podstronę, na której nauczyciele umieszczają propozycje spędzania wolnego czasu z dziećmi z uwzględnieniem podstawy programowej. Są tam pomocne linki i materiały do pracy z dziećmi w domu. Wystarczy pobrać i wydrukować.

      Będziemy sukcesywnie dodawać nowe materiały.

       Rodzicu

      Wykorzystaj czas, w którym dziecko nie chodzi do przedszkola, na większe usamodzielnienie swojego dziecka – oczekuj od niego większej pomocy przy codziennych czynnościach w domu np. podczas przygotowywania posiłków, sprzątania, czy nawet podczas wykonywania w swoim tempie czynności związanych z ubieraniem się, przygotowaniem do snu, w których bardzo często, z powodu pośpiechu, dzieci są wyręczane. Wykorzystaj pobyt dziecka w domu na rozmowy z nim na różnorodne tematy. W ten sposób będziesz wzbogacał słownictwo swojego dziecka. Znajdź czas na czytanie dzieciom i z dziećmi. Korzystaj z edukacyjnych programów telewizyjnych, zaproponuj dziecku gry planszowe czy zabawy i gry zręcznościowe.

     • SPOSÓB ZAŁATWIANIA SPRAW

     • W związku z ogłoszonym przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej stanem zagrożenia epidemicznego od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania wszelkie sprawy załatwiane są telefonicznie lub mailowo. Przedszkole nie prowadzi obsługi polegającej na bezpośrednim kontakcie z klientem.