• "Piękna nasza Polska cała"

• 15 listopada 2019 r. nasze przedszkole otrzymało niezwykłą przesyłkę.

Był to list z podziękowaniami  od Pana Prezydenta Rzeczpospolitej

Andrzeja Dudy za udział w Międzynarodowym Projekcie

"Piękna nasza Polska cała".

Projekt realizowałyśmy od września 2018 do kwietnia 2019 roku. Podejmowałyśmy liczne działania ukierunkowane na kształtowanie postaw patriotycznych u dzieci. Do podziękowania dołączono polską flagę, będącą znakiem przynależności do polskiej wspólnoty. Był to dla nas wzruszający moment, który postanowiłyśmy uwiecznić na pamiątkowych zdjęciach.

• Podziękowanie

• Serdecznie Dziękujemy Rodzicom, za wykonanie strojów, za włączenie się do przygotowań, do Międzyprzedszkolnego Przeglądu  Mody Ekologicznej, którego Publiczne Przedszkole Nr 28  w Rzeszowie, było organizatorem.

• PODZIĘKOWANIE

• Serdecznie Dziękujemy Rodzicom za przekazanie 1% podatku dla naszego przedszkola.

Uzyskana kwota  1290,00 zł zostanie wykorzystana na doposażenie Publicznego Przedszkola Nr 28.