Zabawy i zajęcia wychowawczo-dydaktyczne

• Grupa 6

• Szanowni Rodzice

Ze względu na utrudniony kontakt z Państwem, przekazujemy kilka ważnych informacji.

W bieżącym roku przedszkolnym pracujemy z Państwa dziećmi- Jolanta K. i Anna T.  Oto nasze adresy:

atrojniar@pp28.resman.pl

jkogut@pp28.resman.pl

Proszę się z nami kontaktować, jeśli mają Państwo jakieś informacje, sprawy czy problemy. Postaramy się na nie odpowiadać.

W tym roku pracujemy w książeczkach „ Odkrywam siebie. Złota kolekcja.BB+” wydawnictwa MAC. Realizujemy podstawę programową przewidzianą dla dzieci 6-letnich. Cała nasza grupa to 6-latki. Komplet kosztuje 125zł. Prosimy o zebranie tej kwoty.

Dzieci biorą również udział w zajęciach z religii. Koszt książeczki do religii- 10zł. Nie było do tej pory informacji z Państwa strony, że któreś dziecko nie będzie chodziło na religię. Jeśli ktoś zdecyduje się na to, aby dziecko nie uczestniczyło w zajęciach z religii- proszę nas o tym poinformować.

Zajęcia dodatkowe ( rytmika, j. angielski,  religia ) odbywają się w następujących dniach i godzinach:

Rytmika-  poniedziałek 12.35- 13.05,  środa 10.45- 11.15

J. angielski- środa 12.00-12.30,  czwartek 12.30- 13.00

Religia- czwartek 11.00- 11.30,  piątek 9.30- 10.00.

Z ubiegłego roku przedszkolnego zostały niewykorzystane pieniądze na artykuły plastyczne( papier, kredki, farby itp.), ze względu na zawieszenie zajęć, przekazane nam przez panią Kasię F. Za całą kwotę zrobiłyśmy zakupy na I półrocze. To nam na razie wystarczy. Na II półrocze będziemy zbierać 25zł w podanym terminie.

Prosimy Państwa o zaopatrzenie dzieci w chusteczki higieniczne i chusteczki nawilżające- najwygodniej duże paczki.

Prosimy o punktualne przyprowadzanie dzieci do przedszkola.