• PROMOCJA ZDROWIA

•                      W dniu 14. 05. 2015 nasze przedszkole otrzymało Rejonowy Certyfikat Placówek Promujących Zdrowie nadany przez Urząd Miasta w Rzeszowie. Stało się to dzięki działaniom, które podjęliśmy na rzecz promocji zdrowia. Realizacja zagadnień z dziedziny zdrowego odżywiania, higieny osobistej, bezpieczeństwa i ekologii przyniosła oczekiwane efekty. Uroczystość ta odbyła się w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie, podczas której dzieci z grypy „Skrzaty” zaprezentowały program artystyczny poświęcony zdrowiu.

• OPŁATY

Opłatę za Przedszkole należy przekazywać na nowy numer konta:

Termin wpłat za Przedszkole upływa  10 dnia każdego miesiąca.

• Prosimy o wpłacanie kwoty za przedszkole ze strony internetowej edziecko.dipolpolska.pl

Po zalogowaniu się, podając numer karty i PIN, w zakładce, po lewej stronie „płatności”, wyświetla się   kwota, którą należy wpłacić.