• Pożegnanie przedszkola

• Informujemy, że „Pożegnanie przedszkola i wręczenie dyplomów”

dla dzieci, które odchodzą po wakacjach do szkoły odbędzie się

23 czerwca 2021r. Uroczystości z tej okazji będą nagrywane. Serdecznie zapraszamy do oglądania naszej strony internetowej w zakładkach "Galeria zdjęć" oraz "Filmy".

• Życzenia z okazji Dnia Rodzica

• Wszystkim Rodzicom z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, miłości najbliższych oraz uśmiechu na każdy dzień składają Przedszkolaki oraz wszyscy pracownicy naszego przedszkola.

Z tej okazji serdecznie zapraszamy do oglądania naszej strony internetowej w zakładkach "Galeria zdjęć" oraz "Filmy", gdzie przedszkolaki przygotowały dla swoich najdroższych Rodziców niespodziankę.

• Dyżur wakacyjny w sierpniu

• Informujemy Rodziców, że w dn. od 10. 05. 2021r. do 21. 05. 2021 r. będą prowadzone zapisy na dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu 2021r. Dyrektor przedszkola informuje, że w związku z pracami remontowymi wewnątrz budynku, (na I piętrze) w okresie dyżuru wakacyjnego tj. od 01. 08. 2021 r. do 31. 08. 2021 r.  w przedszkolu będą funkcjonować trzy grupy (na parterze). W pierwszej kolejności zapisywane będą dzieci, których oboje rodzice pracują. Prosi się rodziców o przemyślenie sprawy i zapewnienie w miarę możliwości na ten czas opieki dzieciom. Jednocześnie przepraszamy za niedogodności i utrudnienia, które wynikają z konieczności wykonania remontów w tym terminie. Zapisy na dyżur w pokoju intendentki.

• #challengeniebieskiemotyle2021

• Grupa EKOLUDKI przekazuję iskierkę przyjaźni dalej i nominuję grupę BIEDRONKI z Publicznego Przedszkola nr 40 w Rzeszowie.

Nasze przedszkole dołączylo do Akcji challenge niebieskie motyle 2021r.

Dzieci z grupy MISIACZKI podjęły wyzwanie #challengeniebieskiemotyle2021. Celem akcji jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Grupa MISIACZKI nominuję grupę EKOLUDKI do przekazania iskierki przyjaźni.